Як обрати осушувач для басейну?

Облаштування басейну вимагає дотримання безлічі правил. Зокрема, потрібно постійно підтримувати параметри мікроклімату в межах норм. Це необхідно для того, щоб відпочинок у басейні був комфортним і приємним. А ще контроль вологості і температури дозволяє захистити приміщення і майно від негативного впливу вогкості.

Повітря у приміщенні з басейном: основні параметри

Існують певні норми мікроклімату для домашніх і громадських басейнів.

  • Приватні басейни
  1. температура води – 25-28 °C;
  2. температура повітря – на 1-3 °C вища ніж температура води;
  3. відносна вологість повітря:
- взимку – 50%;
- влітку – 60-70%.

Рекомендації для СПА-басейнів відрізняються тільки температурою води: для них вона повинна бути в межах 32-37 °C.

  • Громадські басейни

Мікроклімат у громадському басейні регулюється державними стандартами, тому його показники варто підтримувати в суворих рамках:

  1. температура води – 26 °C;
  2. температура повітря – 28 °C;
  3. відносна вологість повітря – 60 %.

Розрахунок потужності осушувача для басейнів

Щоб організувати ефективне осушення повітря в басейні, варто правильно дібрати осушувач. Одним із головних критеріїв вибору є потужність приладу.

Для початку варто дізнатися інтенсивність випаровування у басейні, а далі дібрати відповідний осушувач, потужності якого буде достатньо для поглинання зайвої вологи.

Визначити інтенсивність випаровування у приватному і громадському басейні можна за допомогою таблиць 1 і 2 відповідно. З їхньою допомогою набагато простіше обрати модель осушувача. А щоб не помилитися у виборі, рекомендуємо звернутися до фахівців. Вони проведуть всі розрахунки на підставі Ваших даних і дберуть найбільш оптимальний варіант осушувача.

Табл. 1. Інтенсивність випаровування в приватних басейнах, г/м2/год

 

Табл. 2. Інтенсивність випаровування у великих громадських басейнах, г/м2/год

 

У таблицях наведені значення температури повітря і води, а також відносної вологості. Зіставивши всі три показники, можна визначити інтенсивність випаровування. Отримане число варто перевести в кілограми, помножити на площу басейну з водою і помножити на 24 години. Після всіх математичних операцій Ви отримаєте кількість літрів вологи, яку випаровує басейн на добу. Це і є необхідна потужність осушувача для цього приміщення.

Розрахунок потужності також можна провести за простішою формулою: необхідно площу басейну помножити на коефіцієнт 0,1. Цей спосіб дасть дуже приблизний результат, але допоможе Вам виключити з пошуку ті прилади, потужність яких значно відрізняється від розрахункової.

Варто зазначити, що в формулах не враховуються такі важливі фактори, як кількість та активність відпочивальників у басейні, випаровування від вологих предметів, швидкість вентиляції та інші нюанси. Всі вони істотно впливають на інтенсивність накопичення вологи в повітрі. Якщо Ви хочете бути впевненим у виборі осушувача, доручіть його добір досвідченим фахівцям, які враховують всі важливі чинники.

Осушувачі для басейнів компанії MYCOND

В асортименті нашої продукції представлена ​​лінійка осушувачів для басейнів: MBA-G 05, MBA-G 07, MBA-G 10, MDDS 210-300. Техніка має високу якість і функційністю, економічна та зручна у використанні. Завдяки стильному дизайну, обладнання має гармонійний вигляд в інтер'єрі.

Для досвідчених користувачів, що цінують ексклюзивність та унікальність, розроблена серія осушувачів MYCOND MBA-G. Їхній зовнішній корпус виконаний зі спеціального скла. На вибір клієнтів надаються осушувачі з білою або чорною скляною панеллю.

Осушувачі MYCOND - втілення сучасних розробок у сфері кліматичної техніки. Тому вони забезпечують споживачам надійну і довговічну роботу.

Ознайомитися з повним асортиметом осушувачів MYCOND і дізнатися детальніше про нашу техніку Ви можете на сторінці Каталог продукції.

Наші основні переваги:

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Зручне керування і організація контролю вологості повітря
Висока продуктивність при компактних розмірах
Економне споживання електроенергії
Якість підтверджена відповідними сертифікатами
Європейський бренд

Ми готові підібрати осушувач для вас

Підібрати