Статті

Осушувач повітря - прилад, який забезпечує оптимальний рівень вологості в будь-якому приміщенні, враховуючи його особливості, а також побажання Клієнта. Осушувачі повітря MYCOND - обладнання, яке здатне самостійно підлаштуватися під Власника і його потреби і налагодити роботу навіть без його втручання. А все завдяки використанню інноваційних технологій, якісних матеріалів і професійної розробки.

24 липня
У сучасних будинках індивідуальної забудови передбачається більш високий рівень комфорту з окремими кімнатами в квартирах для сушки і прасування білизни та одягу.
20 липня
Ще на етапі будівництва розраховується продуктивність вентиляційного та опалювального обладнання, а також обладнання для осушення повітря, які зобов'язані підтримувати в приватному або громадському басейні необхідні показники температури і вологості повітря.
03 липня
Вимоги до мікроклімату в будинку підвищилися й осушувачі повітря стають одним з видів побутових приладів, що входять в стандартний набір техніки для будинку або квартири.
30 червня
Затопити квартиру під час вашої відсутності може також струмінь води з бракованого крана або пошкодженої труби водяного теплої підлоги, з протікає радіатора або шланга до пральної машини.
02 квітня
У складі повітряного середовища навколо нас весь час міститься певна кількість водяної пари. Волога в повітрі сприятливо впливає на шкірні покриви, на дихальну і нервову систему людини.
28 серпня
Накопичення зайвої вологи в будинку - це небезпечна проблема, яка призводить до різних негативних наслідків. Розглянемо, яким повинен бути комфортний мікроклімат у будинках і квартирах.

Сторінки