Статті

Осушувач повітря - прилад, який забезпечує оптимальний рівень вологості в будь-якому приміщенні, враховуючи його особливості, а також побажання Клієнта. Осушувачі повітря MYCOND - обладнання, яке здатне самостійно підлаштуватися під Власника і його потреби і налагодити роботу навіть без його втручання. А все завдяки використанню інноваційних технологій, якісних матеріалів і професійної розробки.

02 квітня
У складі повітряного середовища навколо нас весь час міститься певна кількість водяної пари. Волога в повітрі сприятливо впливає на шкірні покриви, на дихальну і нервову систему людини.
28 серпня
Накопичення зайвої вологи в будинку - це небезпечна проблема, яка призводить до різних негативних наслідків. Розглянемо, яким повинен бути комфортний мікроклімат у будинках і квартирах.
20 серпня
Осушувач повітря серії Yugo 12 - це ідеальне рішення для зниження надлишкового рівня вологості в спальнях, залах і дитячих.
13 серпня
Осушувачі Roomer славляться відмінним співвідношенням ціни та якості, а завдяки широкому спектру характеристик техніка завоювала визнання споживачів усього світу.
06 серпня
Правильність дщбору осушувача забезпечить комфортний і приємний відпочинок біля басейну. А контроль вологості і температури дозволить захистити приміщення і майно від негативного впливу вогкості.
02 серпня
Важливий сегмент в асортименті кліматичної техніки займають осушувачі повітря. Це обладнання призначене для нормалізації рівня вологості у приміщеннях і його підтримки в межах встановлених параметрів. Не менш важливо правильно дібрати тип осушувача залежно від мети його використання.