Статті

Осушувач повітря - прилад, який забезпечує оптимальний рівень вологості в будь-якому приміщенні, враховуючи його особливості, а також побажання Клієнта. Осушувачі повітря MYCOND - обладнання, яке здатне самостійно підлаштуватися під Власника і його потреби і налагодити роботу навіть без його втручання. А все завдяки використанню інноваційних технологій, якісних матеріалів і професійної розробки.

20 серпня
Непокоїть вогкість в басейні? Стала з'являтися пліснява, а на стінах і вікнах постійно осідає конденсат? Елегантні осушувачі повітря MYCOND MBA-G допоможуть вирішити ці проблеми! Встановіть їх на підлозі або повісьте на стіну в приміщенні басейну, включіть і скоро побачите результат: зайва вологість з повітря щезне, а в приміщенні зникне запах вогкості, повітря буде чистим і нагрітим до комфортної температури.
17 серпня
Побутовий осушувач повітря Mycond Roomer 20 - новинка 2019 року, запропонована британським брендом для вітчизняного кліматичного ринку. Mycond втілює нові технологічні інновації, а також пропонує найбільш повний набір функцій, які притаманні побутовим осушувачам. Крім того, політика компанії - пропонувати на ринок моделі осушувачів з широким функціоналом за помірну ціну.
24 липня
У сучасних будинках індивідуальної забудови передбачається більш високий рівень комфорту з окремими кімнатами в квартирах для сушки і прасування білизни та одягу.
20 липня
Ще на етапі будівництва розраховується продуктивність вентиляційного та опалювального обладнання, а також обладнання для осушення повітря, які зобов'язані підтримувати в приватному або громадському басейні необхідні показники температури і вологості повітря.
03 липня
Вимоги до мікроклімату в будинку підвищилися й осушувачі повітря стають одним з видів побутових приладів, що входять в стандартний набір техніки для будинку або квартири.
30 червня
Затопити квартиру під час вашої відсутності може також струмінь води з бракованого крана або пошкодженої труби водяного теплої підлоги, з протікає радіатора або шланга до пральної машини.

Сторінки