Наша продукція

MYCOND Yugo 12
Продуктивність: 12 л/добу
Повітрообмін: 120 м3/год
MYCOND Roomer 20
Продуктивність: до 20 л/добу
Повітрообмін: до 180 м3/год
MYCOND Roomer 12
Продуктивність: 11,5 л/добу
Повітрообмін: 100 м3/год
MYCOND MUTA/MUTAZ
Продуктивність: 132,7-565,2 л/добу
Повітрообмін: 1500-6000 м3/год
MYCOND MID, MSP (MIT, MST)
Продуктивність: 128-2960 л/добу
Повітрообмін: 1200-25000 м3/год
MYCOND MSHA
Продуктивність: 50-190 л/добу
Повітрообмін: 500-1650 м3/год
MYCOND MC-D600K
Продуктивність: 72 л/добу
Повітрообмін: 200 м3/год
MYCOND MC-D820K
Продуктивність: 108 л/добу
Повітрообмін: 250 м3/год
MYCOND MC-D1050K
Продуктивність: 156 л/добу
Повітрообмін: 350 м3/год
MYCOND MDDS 160-190
Продуктивність: 165-186 л/добу
Повітрообмін: 100-1200 м3/год
MYCOND MDDS 070-100
Продуктивність: 68-98 л/добу
Повітрообмін: 600-800 м3/год
MYCOND MSHA (C) серії X
Продуктивність: 28-1000 л/добу
Повітрообмін: 280-11000 м3/год
MYCOND MBA-G 10
Продуктивність: 103 л/добу
Повітрообмін: 750 м3/год

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

Німецька якість
Осушувачі Trotec розробляються, виробляються і тестуються на території Німеччини, але при цьому мають світовим ім'ям європейської якості. Trotec є лідируючою компанією в сфері осушення не тільки через визнання, а й за іншими заслугами: висококваліфіковані фахівці надають комплексне рішення по осушенню для різних приміщень, вони використовують інноваційні та ефективні технології, проводять тестування приладів, а так само проводять моніторинг і контроль якості .
Функціональність і економічність
Високі можливості осушувачів Trotec підтверджені сотнями тисяч користувачів - вони можуть вирішувати будь-які завдання і працювати на об'єктах будь-якої складності, і при цьому мають низький рівень витрат енергії. Ви здивуєтеся, як швидко осушувач підстроївся під Вашу індивідуальну потребу в осушенні, як він автономно працює і наскільки низькі рахунки за електроживлення опинилися в підсумку.
Сервісна підтримка в Україні
Ми не тільки офіційно представляємо Trotec в Україні, а й надаємо всі види послуг для Клієнтів. Досвідчені фахівці зможуть проконсультувати і відповісти на будь-які питання, інженери розроблять план і проведуть розрахунки об'єкта, щоб підібрати найбільш відповідне обладнання, так само Ви отримаєте установку всього обладнання, а в кінцевому підсумку - сервіс і консультацію по роботі з осушувачами.

Де купити?

Осушувачі повітря Trotec представлені по всій Україні. Купити осушувач повітря Trotec можна у будь-якого кваліфікованого офіційного дилера, який має право на продаж і сервісне обслуговування осушувачів Trotec.

Новини MyCond

НОВЕ НАДХОДЖЕННЯ! Побутові осушувачі серії Roomer

Осушувачі повітря MYCOND серії Roomer 12 і Roomer 20 вже надійшли на наш склад і скоро будуть доступні до відвантаження.

Супертихі осушувачі Yugo 12 - з 20 вересня в магазинах дилерів!

Надійний, стильний, з автономною роботою ... саме він скоро буде доступний для замовлення!

Наш новий дилер в Україні – компанія Інтерклімат!

Серед партнерів MYCOND - лише найнадійніші компанії з бездоганною репутацією. Саме таким є наш новий дилер.

Публікації MyCond

20 серпня
Непокоїть вогкість в басейні? Стала з'являтися пліснява, а на стінах і вікнах постійно осідає конденсат? Елегантні осушувачі повітря MYCOND MBA-G допоможуть вирішити ці проблеми! Встановіть їх на підлозі або повісьте на стіну в приміщенні басейну, включіть і скоро побачите результат: зайва вологість з повітря щезне, а в приміщенні зникне запах вогкості, повітря буде чистим і нагрітим до комфортної температури.
17 серпня
Побутовий осушувач повітря Mycond Roomer 20 - новинка 2019 року, запропонована британським брендом для вітчизняного кліматичного ринку. Mycond втілює нові технологічні інновації, а також пропонує найбільш повний набір функцій, які притаманні побутовим осушувачам. Крім того, політика компанії - пропонувати на ринок моделі осушувачів з широким функціоналом за помірну ціну.
24 липня
У сучасних будинках індивідуальної забудови передбачається більш високий рівень комфорту з окремими кімнатами в квартирах для сушки і прасування білизни та одягу.
20 липня
Ще на етапі будівництва розраховується продуктивність вентиляційного та опалювального обладнання, а також обладнання для осушення повітря, які зобов'язані підтримувати в приватному або громадському басейні необхідні показники температури і вологості повітря.

Осушувачі повітря

Осушувачі повітря і системи осушення повітря - це кліматичне обладнання, яке використовується для зниження концентрації вологи в повітрі житлових, комерційних і виробничих приміщень.

Високий вміст водяної пари в повітряному середовищі призводить до конденсації вологи з повітря на холодних поверхнях стін, металевих виробів, на склі вікон і балконних дверей. Крім корозії металів і руйнування обробки будівель, висока вологість, цвіль і грибок на стінах, мають шкідливий вплив на здоров'я людини.

Тому осушувачі повітря, що використовуються для нормалізації вологості повітря, стають популярним і незамінним обладнанням для контролю мікроклімату в житлових приміщеннях, офісах, спортивних спорудах, басейнах, виробничих цехах і в складському господарстві.

Як працює осушувач повітря

Розрізняють два основних типи осушувачів повітря за принципом роботи:

 • конденсаційні осушувачі, що використовують принцип конденсації водяної пари на холодній поверхні теплообмінника, охолоджуваного циркулюючим в ньому фреоні;
 • роторні адсорбційні осушувачі з обертовим ротором, що використовують принцип адсорбції вологи з повітря сухим вбираючим матеріалом - силікагелем, що наповнює ротор.

Конденсація вологи ефективніше відбувається при позитивних температурах повітряного середовища. Тому конденсаційні осушувачі більше застосовуються в житлових приміщеннях, приміщеннях для басейнів, на комерційних або промислових об'єктах.

Технології адсорбції не так залежать від температур повітря, тому такі осушувачі ефективно осушують повітря навіть в неопалюваних приміщеннях, в гаражах, паркінгах, на СТО, на будмайданчиках або в ремонтованих будинках. Вони також незамінні в складському господарстві, в логістиці та в багатьох галузях харчової промисловості.

Побутові осушувачі повітря

Осушувач повітря для будинку являє собою компактний і легкий переносний або пересувний прилад, виконаний в оригінальному дизайнерському стилі, з сучасною і зручною панеллю управління.

У нашій лінійці можна знайти недорогі осушувачі повітря для квартири, які допоможуть швидко прибрати зайву вологість, цвіль і грибок у ванній або в пральні, в спальні або дитячій. Це тихі в роботі осушувачі, з економними режимами, барвистою індикацією і масою функціональних можливостей. Конденсат може відводитися в окрему зовнішню ємність через дренажну трубку або збиратися у внутрішній ємності, встановленій в корпусі осушувача. Нові моделі осушувачів виділяються сучасними системами очищення повітря, що робить такі осушувачі особливо корисними для використання в домашніх умовах.

Промислові осушувачі повітря

Промислові осушувачі та системи осушення повітря відрізняються великою продуктивністю осушення, конструкціями і способами встановлення.

Оскільки вони використовуються в технологічних процесах, на комерційних об'єктах або в умовах будівництва, одною з головних вимог до їхньої роботи є надійність і безвідмовність. Від безперебійної роботи таких систем залежить якість продукції та успішність бізнесу.

Типи промислових осушувачів повітря

За принципом роботи промислові осушувачі поділяють на:

 • адсорбційні промислові осушувачі;
 • конденсаційні промислові осушувачі.

За способом установки осушувачі промислового призначення поділяють на:

 • мобільні осушувачі повітря;
 • стаціонарні осушувачі повітря (настінної, підлогової, канальної установки).

За організації та продуктивності осушення розрізняють:

 • незалежні осушувачі та системи осушення повітря, пов'язані з системами вентиляції і кондиціювання.

Промислові осушувачі повітря відрізняються стабільною роботою в широкому температурному діапазоні. Є виконання, експлуатовані в умовах з особливими вимогами по міцності і витривалості, в умовах з особливими гігієнічними вимогами, в умовах високих температур і в агресивних середовищах.

Осушувачі для басейнів

В окрему групу можна виділити численні виконання промислових осушувачів і системи, призначені для осушення повітря в басейнах.

Основні вимоги до них:

 • надійність,
 • висока здатність осушення,
 • гнучкий контроль рівня вологості,
 • вологостійкість,
 • очищення повітря.

Такі осушувачі для приватних басейнів можуть розташовуватися на підлозі або на стіні, за стіною або в системі повітряних каналів, що пов'язана з системою вентиляції.

Системи осушення для громадських басейнів тісно пов'язані з іншими інженерними системами: вентиляцією, кондиціюванням і опалюванням. Це складні енергоефективні системи, що використовують технології рекуперації тепла і теплонасосні технології.

У лінійці Mycond представлена ​​широка номенклатура осушувачів повітря побутового і промислового призначення. Якщо вам необхідно підібрати і купити осушувач повітря для будинку, квартири, на дачу або в офіс, ми допоможемо підібрати осушувач, що максимально відповідає вашому запиту.

Якщо потрібна допомога в проектуванні, підборі і монтажі промислової системи осушення або в підборі мобільного осушувача - ми завжди готові допомогти.

Пам'ятайте, що від грамотного добору обладнання на 100 % залежить успішність проекту, ефективність і економічність технічного рішення.