Наша продукція

Mycond Berg 25
Продуктивність: 25 л/добу
Повітрообмін: 230 м3/год
Mycond Roomer Smart 12
Продуктивність: 12 л/добу
Повітрообмін: 120 м3/год
Mycond Yugo Smart 16
Продуктивність: 16 л/добу
Повітрообмін: 150 м3/год
Mycond Roomer Smart 25
Продуктивність: 25 л/добу
Повітрообмін: 180 м3/год
MYCOND MSHA
Продуктивність: 50-190 л/добу
Повітрообмін: 500-1650 м3/год
Mycond Worker 50
Продуктивність: 50 л/добу
MyCond FDSK 980
MyCond FDSK 750
MYCOND MC-D600K
Продуктивність: 72 л/добу
Повітрообмін: 200 м3/год
MYCOND MC-D820K
Продуктивність: 108 л/добу
Повітрообмін: 250 м3/год
MYCOND MC-D1050K
Продуктивність: 156 л/добу
Повітрообмін: 350 м3/год
MYCOND MDDS 160-190
Продуктивність: 165-186 л/добу
Повітрообмін: 100-1200 м3/год
MYCOND MDDS 070-100
Продуктивність: 68-98 л/добу
Повітрообмін: 600-800 м3/год
MYCOND MSHA (C) серії X
Продуктивність: 28-1000 л/добу
Повітрообмін: 280-11000 м3/год
MYCOND MBA-G 10
Продуктивність: 103 л/добу
Повітрообмін: 750 м3/год

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

Європейська якість
Англійський бренд MYCOND - один зі світових лідерів у сфері виробництва осушувачів повітря. Фахівці компанії розробляють інноваційні рішення, пропонуючи споживачам найсучаснішу і функціональну кліматичну техніку. В асортименті MYCOND представлений широкий вибір осушувачів, технічні можливості яких дозволяють регулювати рівень вологості в різних типах приміщень: від самих компактних до просторих. Висока якість - запорука успіху і визнання бренду MYCOND. Кожна готова одиниця продукції проходить тестування на виробництві, а в процесі експлуатації - постійний моніторинг роботи і контроль якості.
Функціональність і економічність
Користувачі в усьому світі переконалися у високих можливостях осушувачів MYCOND. Ця інноваційна техніка демонструє свою продуктивність на об'єктах будь-якої складності. Вона адаптує свою роботу під Ваші потреби в осушенні і автономно виконує свої завдання. При цьому осушувачі MYCOND відзначаються високою енергоефективністю. В процесі своєї роботи вони економно витрачають електроенергію. В цьому Ви самі переконаєтеся, отримавши рахунки за електрику в разі використання осушувачів MYCOND.
Сервісна підтримка в Україні
У нас Ви можете не лише придбати новітні осушувачі бренду MYCOND, але і отримати усі види послуг з їх обслуговування і експлуатації. Наші фахівці нададуть необхідну інформацію, а інженери розроблять план і підберуть устаткування, що найбільше відповідає вимогам для вашого об'єкту, на підставі розрахунків. Крім того, ми проведемо усі роботи по установці техніки. А в процесі експлуатації осушувачів забезпечимо Вам консультаційну і сервісну підтримку.

Де купити?

Осушувачі повітря Trotec представлені по всій Україні. Купити осушувач повітря Trotec можна у будь-якого кваліфікованого офіційного дилера, який має право на продаж і сервісне обслуговування осушувачів Trotec.

Новини MyCond

Побутові осушувачі Mycond з Wi-Fi керуванням ROOMER Smart 12 та YUGO Smart 16 - на складі вже з 1 грудня!

Давно очікувані новинки ROOMER Smart 12 та YUGO Smart 16 надійшли у продаж.

На MYHUMI скоро приїдуть нові осушувачі!

На початку наступного місяця на склад MYHUMI надійдуть нові побутові осушувачі зі смарт управлінням!

Про підтримку роботи торгової мережі Епіцентр та інших магазинів з товарами першої необхідності

Позиція компанії щодо неприпустимості закриття торгових об'єктів мережі «Епіцентр» та інших магазинів, які забезпечують населення товарами першої необхідності

Публікації MyCond

15 червня
Підвищена вологість повітря - реальна загроза не тільки для обстановки в будинку, але, більшою мірою, - для здоров'я людини. Осушувач повітря надійно захищає приміщення і усуває передумови розвитку цвілі і грибка.
23 грудня
Побутовий осушувач - очищувач повітря Tibo 10 - втілення технологій Mycond, спрямованих на задоволення найактуальніших і широких запитів ринку. Це нова бюджетна модель з унікальним співвідношенням ціна / якість.
16 листопада
Як швидше подолати наслідки затоплення приватного будинку? Як висушити будинок, льох або підвал без вентиляції приміщень? Осушувач повітря - правильне і економне рішення для ефективного видалення вологи, що проникла в конструкцію будинку і предмети інтер'єру. Осушувач повітря зупинить цвіль, гниль і грибок, реально скоротить час відновлювальних робіт після паводку, повені або пошкодження будинку стихійним лихом.
20 серпня
Непокоїть вогкість в басейні? Стала з'являтися пліснява, а на стінах і вікнах постійно осідає конденсат? Елегантні осушувачі повітря MYCOND MBA-G допоможуть вирішити ці проблеми! Встановіть їх на підлозі або повісьте на стіну в приміщенні басейну, включіть і скоро побачите результат: зайва вологість з повітря щезне, а в приміщенні зникне запах вогкості, повітря буде чистим і нагрітим до комфортної температури.

Осушувачі повітря

Осушувачі повітря і системи осушення повітря - це кліматичне обладнання, яке використовується для зниження концентрації вологи в повітрі житлових, комерційних і виробничих приміщень.

Високий вміст водяної пари в повітряному середовищі призводить до конденсації вологи з повітря на холодних поверхнях стін, металевих виробів, на склі вікон і балконних дверей. Крім корозії металів і руйнування обробки будівель, висока вологість, цвіль і грибок на стінах, мають шкідливий вплив на здоров'я людини.

Тому осушувачі повітря, що використовуються для нормалізації вологості повітря, стають популярним і незамінним обладнанням для контролю мікроклімату в житлових приміщеннях, офісах, спортивних спорудах, басейнах, виробничих цехах і в складському господарстві.

Як працює осушувач повітря

Розрізняють два основних типи осушувачів повітря за принципом роботи:

 • конденсаційні осушувачі, що використовують принцип конденсації водяної пари на холодній поверхні теплообмінника, охолоджуваного циркулюючим в ньому фреоні;
 • роторні адсорбційні осушувачі з обертовим ротором, що використовують принцип адсорбції вологи з повітря сухим вбираючим матеріалом - силікагелем, що наповнює ротор.

Конденсація вологи ефективніше відбувається при позитивних температурах повітряного середовища. Тому конденсаційні осушувачі більше застосовуються в житлових приміщеннях, приміщеннях для басейнів, на комерційних або промислових об'єктах.

Технології адсорбції не так залежать від температур повітря, тому такі осушувачі ефективно осушують повітря навіть в неопалюваних приміщеннях, в гаражах, паркінгах, на СТО, на будмайданчиках або в ремонтованих будинках. Вони також незамінні в складському господарстві, в логістиці та в багатьох галузях харчової промисловості.

Побутові осушувачі повітря

Осушувач повітря для будинку являє собою компактний і легкий переносний або пересувний прилад, виконаний в оригінальному дизайнерському стилі, з сучасною і зручною панеллю управління.

У нашій лінійці можна знайти недорогі осушувачі повітря для квартири, які допоможуть швидко прибрати зайву вологість, цвіль і грибок у ванній або в пральні, в спальні або дитячій. Це тихі в роботі осушувачі, з економними режимами, барвистою індикацією і масою функціональних можливостей. Конденсат може відводитися в окрему зовнішню ємність через дренажну трубку або збиратися у внутрішній ємності, встановленій в корпусі осушувача. Нові моделі осушувачів виділяються сучасними системами очищення повітря, що робить такі осушувачі особливо корисними для використання в домашніх умовах.

Промислові осушувачі повітря

Промислові осушувачі та системи осушення повітря відрізняються великою продуктивністю осушення, конструкціями і способами встановлення.

Оскільки вони використовуються в технологічних процесах, на комерційних об'єктах або в умовах будівництва, одною з головних вимог до їхньої роботи є надійність і безвідмовність. Від безперебійної роботи таких систем залежить якість продукції та успішність бізнесу.

Типи промислових осушувачів повітря

За принципом роботи промислові осушувачі поділяють на:

 • адсорбційні промислові осушувачі;
 • конденсаційні промислові осушувачі.

За способом установки осушувачі промислового призначення поділяють на:

 • мобільні осушувачі повітря;
 • стаціонарні осушувачі повітря (настінної, підлогової, канальної установки).

За організації та продуктивності осушення розрізняють:

 • незалежні осушувачі та системи осушення повітря, пов'язані з системами вентиляції і кондиціювання.

Промислові осушувачі повітря відрізняються стабільною роботою в широкому температурному діапазоні. Є виконання, експлуатовані в умовах з особливими вимогами по міцності і витривалості, в умовах з особливими гігієнічними вимогами, в умовах високих температур і в агресивних середовищах.

Осушувачі для басейнів

В окрему групу можна виділити численні виконання промислових осушувачів і системи, призначені для осушення повітря в басейнах.

Основні вимоги до них:

 • надійність,
 • висока здатність осушення,
 • гнучкий контроль рівня вологості,
 • вологостійкість,
 • очищення повітря.

Такі осушувачі для приватних басейнів можуть розташовуватися на підлозі або на стіні, за стіною або в системі повітряних каналів, що пов'язана з системою вентиляції.

Системи осушення для громадських басейнів тісно пов'язані з іншими інженерними системами: вентиляцією, кондиціюванням і опалюванням. Це складні енергоефективні системи, що використовують технології рекуперації тепла і теплонасосні технології.

У лінійці Mycond представлена ​​широка номенклатура осушувачів повітря побутового і промислового призначення. Якщо вам необхідно підібрати і купити осушувач повітря для будинку, квартири, на дачу або в офіс, ми допоможемо підібрати осушувач, що максимально відповідає вашому запиту.

Якщо потрібна допомога в проектуванні, підборі і монтажі промислової системи осушення або в підборі мобільного осушувача - ми завжди готові допомогти.

Пам'ятайте, що від грамотного добору обладнання на 100 % залежить успішність проекту, ефективність і економічність технічного рішення.