Наша продукція

MYCOND Yugo 12
Продуктивність: 12 л/добу
Повітрообмін: 120 м3/год
MYCOND Roomer 20
Продуктивність: 20 л/добу
Повітрообмін: 180 м3/год
MYCOND Roomer 12
Продуктивність: 11,5 л/добу
Повітрообмін: 100 м3/год
Mycond Roomer Smart 25
Продуктивність: 25 л/добу
MYCOND MC-D600K
Продуктивність: 72 л/добу
Повітрообмін: 200 м3/год
MYCOND MC-D820K
Продуктивність: 108 л/добу
Повітрообмін: 250 м3/год
MYCOND MC-D1050K
Продуктивність: 156 л/добу
Повітрообмін: 350 м3/год

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

Європейська якість
Англійський бренд MYCOND - один зі світових лідерів у сфері виробництва осушувачів повітря. Фахівці компанії розробляють інноваційні рішення, пропонуючи споживачам найсучаснішу і функціональну кліматичну техніку. В асортименті MYCOND представлений широкий вибір осушувачів, технічні можливості яких дозволяють регулювати рівень вологості в різних типах приміщень: від самих компактних до просторих. Висока якість - запорука успіху і визнання бренду MYCOND. Кожна готова одиниця продукції проходить тестування на виробництві, а в процесі експлуатації - постійний моніторинг роботи і контроль якості.
Функціональність і економічність
Користувачі в усьому світі переконалися у високих можливостях осушувачів MYCOND. Ця інноваційна техніка демонструє свою продуктивність на об'єктах будь-якої складності. Вона адаптує свою роботу під Ваші потреби в осушенні і автономно виконує свої завдання. При цьому осушувачі MYCOND відзначаються високою енергоефективністю. В процесі своєї роботи вони економно витрачають електроенергію. В цьому Ви самі переконаєтеся, отримавши рахунки за електрику в разі використання осушувачів MYCOND.
Сервісна підтримка в Україні
У нас Ви можете не лише придбати новітні осушувачі бренду MYCOND, але і отримати усі види послуг з їх обслуговування і експлуатації. Наші фахівці нададуть необхідну інформацію, а інженери розроблять план і підберуть устаткування, що найбільше відповідає вимогам для вашого об'єкту, на підставі розрахунків. Крім того, ми проведемо усі роботи по установці техніки. А в процесі експлуатації осушувачів забезпечимо Вам консультаційну і сервісну підтримку.

Де купити?

Осушувачі повітря Trotec представлені по всій Україні. Купити осушувач повітря Trotec можна у будь-якого кваліфікованого офіційного дилера, який має право на продаж і сервісне обслуговування осушувачів Trotec.

Новини MyCond

На MYHUMI скоро приїдуть нові осушувачі!

На початку наступного місяця на склад MYHUMI надійдуть нові побутові осушувачі зі смарт управлінням!

Про підтримку роботи торгової мережі Епіцентр та інших магазинів з товарами першої необхідності

Позиція компанії щодо неприпустимості закриття торгових об'єктів мережі «Епіцентр» та інших магазинів, які забезпечують населення товарами першої необхідності

Новинка в лінії побутових осушувачів - MYCOND TIBO 10

Шановні клієнти, радимо Вам звернути увагу на новинку - побутовий осушувач MYCOND TIBO 10. Дана модель розрахована для осушення приміщень площею до 20 м2 і здатна зібрати до 10 літрів вологи в добу.

Публікації MyCond

15 червня
Підвищена вологість повітря - реальна загроза не тільки для обстановки в будинку, але, більшою мірою, - для здоров'я людини. Осушувач повітря надійно захищає приміщення і усуває передумови розвитку цвілі і грибка.
23 грудня
Побутовий осушувач - очищувач повітря Tibo 10 - втілення технологій Mycond, спрямованих на задоволення найактуальніших і широких запитів ринку. Це нова бюджетна модель з унікальним співвідношенням ціна / якість.
16 листопада
Як швидше подолати наслідки затоплення приватного будинку? Як висушити будинок, льох або підвал без вентиляції приміщень? Осушувач повітря - правильне і економне рішення для ефективного видалення вологи, що проникла в конструкцію будинку і предмети інтер'єру. Осушувач повітря зупинить цвіль, гниль і грибок, реально скоротить час відновлювальних робіт після паводку, повені або пошкодження будинку стихійним лихом.
20 серпня
Непокоїть вогкість в басейні? Стала з'являтися пліснява, а на стінах і вікнах постійно осідає конденсат? Елегантні осушувачі повітря MYCOND MBA-G допоможуть вирішити ці проблеми! Встановіть їх на підлозі або повісьте на стіну в приміщенні басейну, включіть і скоро побачите результат: зайва вологість з повітря щезне, а в приміщенні зникне запах вогкості, повітря буде чистим і нагрітим до комфортної температури.

Осушувачі повітря

Осушувачі повітря і системи осушення повітря - це кліматичне обладнання, яке використовується для зниження концентрації вологи в повітрі житлових, комерційних і виробничих приміщень.

Високий вміст водяної пари в повітряному середовищі призводить до конденсації вологи з повітря на холодних поверхнях стін, металевих виробів, на склі вікон і балконних дверей. Крім корозії металів і руйнування обробки будівель, висока вологість, цвіль і грибок на стінах, мають шкідливий вплив на здоров'я людини.

Тому осушувачі повітря, що використовуються для нормалізації вологості повітря, стають популярним і незамінним обладнанням для контролю мікроклімату в житлових приміщеннях, офісах, спортивних спорудах, басейнах, виробничих цехах і в складському господарстві.

Як працює осушувач повітря

Розрізняють два основних типи осушувачів повітря за принципом роботи:

 • конденсаційні осушувачі, що використовують принцип конденсації водяної пари на холодній поверхні теплообмінника, охолоджуваного циркулюючим в ньому фреоні;
 • роторні адсорбційні осушувачі з обертовим ротором, що використовують принцип адсорбції вологи з повітря сухим вбираючим матеріалом - силікагелем, що наповнює ротор.

Конденсація вологи ефективніше відбувається при позитивних температурах повітряного середовища. Тому конденсаційні осушувачі більше застосовуються в житлових приміщеннях, приміщеннях для басейнів, на комерційних або промислових об'єктах.

Технології адсорбції не так залежать від температур повітря, тому такі осушувачі ефективно осушують повітря навіть в неопалюваних приміщеннях, в гаражах, паркінгах, на СТО, на будмайданчиках або в ремонтованих будинках. Вони також незамінні в складському господарстві, в логістиці та в багатьох галузях харчової промисловості.

Побутові осушувачі повітря

Осушувач повітря для будинку являє собою компактний і легкий переносний або пересувний прилад, виконаний в оригінальному дизайнерському стилі, з сучасною і зручною панеллю управління.

У нашій лінійці можна знайти недорогі осушувачі повітря для квартири, які допоможуть швидко прибрати зайву вологість, цвіль і грибок у ванній або в пральні, в спальні або дитячій. Це тихі в роботі осушувачі, з економними режимами, барвистою індикацією і масою функціональних можливостей. Конденсат може відводитися в окрему зовнішню ємність через дренажну трубку або збиратися у внутрішній ємності, встановленій в корпусі осушувача. Нові моделі осушувачів виділяються сучасними системами очищення повітря, що робить такі осушувачі особливо корисними для використання в домашніх умовах.

Промислові осушувачі повітря

Промислові осушувачі та системи осушення повітря відрізняються великою продуктивністю осушення, конструкціями і способами встановлення.

Оскільки вони використовуються в технологічних процесах, на комерційних об'єктах або в умовах будівництва, одною з головних вимог до їхньої роботи є надійність і безвідмовність. Від безперебійної роботи таких систем залежить якість продукції та успішність бізнесу.

Типи промислових осушувачів повітря

За принципом роботи промислові осушувачі поділяють на:

 • адсорбційні промислові осушувачі;
 • конденсаційні промислові осушувачі.

За способом установки осушувачі промислового призначення поділяють на:

 • мобільні осушувачі повітря;
 • стаціонарні осушувачі повітря (настінної, підлогової, канальної установки).

За організації та продуктивності осушення розрізняють:

 • незалежні осушувачі та системи осушення повітря, пов'язані з системами вентиляції і кондиціювання.

Промислові осушувачі повітря відрізняються стабільною роботою в широкому температурному діапазоні. Є виконання, експлуатовані в умовах з особливими вимогами по міцності і витривалості, в умовах з особливими гігієнічними вимогами, в умовах високих температур і в агресивних середовищах.

Осушувачі для басейнів

В окрему групу можна виділити численні виконання промислових осушувачів і системи, призначені для осушення повітря в басейнах.

Основні вимоги до них:

 • надійність,
 • висока здатність осушення,
 • гнучкий контроль рівня вологості,
 • вологостійкість,
 • очищення повітря.

Такі осушувачі для приватних басейнів можуть розташовуватися на підлозі або на стіні, за стіною або в системі повітряних каналів, що пов'язана з системою вентиляції.

Системи осушення для громадських басейнів тісно пов'язані з іншими інженерними системами: вентиляцією, кондиціюванням і опалюванням. Це складні енергоефективні системи, що використовують технології рекуперації тепла і теплонасосні технології.

У лінійці Mycond представлена ​​широка номенклатура осушувачів повітря побутового і промислового призначення. Якщо вам необхідно підібрати і купити осушувач повітря для будинку, квартири, на дачу або в офіс, ми допоможемо підібрати осушувач, що максимально відповідає вашому запиту.

Якщо потрібна допомога в проектуванні, підборі і монтажі промислової системи осушення або в підборі мобільного осушувача - ми завжди готові допомогти.

Пам'ятайте, що від грамотного добору обладнання на 100 % залежить успішність проекту, ефективність і економічність технічного рішення.