Співробітництво

КОМПАНІЯ MYCOND - Сучасні технології У СФЕРІ осушення ПОВІТРЯ

Ми поставляємо високоякісні осушувачі повітря MYCOND, а також пропонуємо повний комплекс послуг по сервісному обслуговуванню продукції в Україні.

MYCOND - виробник кліматичної техніки зі світовим ім'ям. Висока якість, надійність і функціональність - наші головні пріоритети в процесі створення осушувачів. В асортименті MYCOND представлено обладнання для різних сфер і цілей застосування - для осушення і контролю вологості повітря в побутових, комерційних і промислових приміщеннях.

Компанія MYCOND гарантує високу якість продукції, забезпечує постійну наявність техніки на складі, здійснює технічне обслуговування осушувачів.

Ми прагнемо показати переваги і відкрити продукцію MYCOND широкому колу українських споживачів. Тому запрошуємо до довгострокового і успішній співпраці.

ПРОПОНУЄМО ВИГІДНІ УМОВИ ПАРТНЕРСТВА

  • Для інтернет-магазинів з продажу якісної кліматичної техніки

У нас діють спеціальні дилерські ціни на продукцію, які дозволять отримувати стабільний високий прибуток. Ми здійснюємо консультаційну підтримку партнерів, проводимо навчання з добору обладнання, організовуємо сервісне обслуговування осушувачів MYCOND.

  • Для проектних компаній, що спеціалізуються на розробці і впровадженні нових технологій осушення

Осушувачі MYCOND - інноваційна техніка, яку вигідно використовувати в сучасних осушувальних системах. Вона дозволяє економити кошти і час на монтаж та оздоблювальні роботи, внаслідок чого зростає прибутковість проектів і відкриваються можливості для виконання нових завдань. Крім того, осушувачі MYCOND забезпечують стабільну якість житлових і промислових будівель.

  • Для будівельно-монтажних організацій

В асортименті MYCOND значний сегмент займають осушувачі промислової групи. Вони розроблені спеціально для супроводу будівельних робіт. Мета їх застосування - скоротити терміни осушення стін і перекриттів, бетонних стяжок і конструкцій. Це дозволяє прискорити процес будівництва, оздоблювальних робіт і швидше здати об'єкт в експлуатацію. Наші фахівці порекомендують надійні і зручні у використанні осушувачі, які підійдуть під різні етапи будівельних робіт. Ми надамо консультації з питань застосування техніки, а в подальшому забезпечимо її сервісне обслуговування.

Осушувачі повітря MYCOND поєднують у собі високу якість, надійність і функціональність. Це дозволило компанії завоювати довіру споживачів у всьому світі. Кожен продукт створюється на підставі сучасних розробок і націлений на максимальну ефективність і тривалість експлуатації.

Пропонуємо переконатися в якості і надійності осушувачів MYCOND! Ми відкриті до взаємовигідного партнерства і готові ділитися нашими знаннями і досвідом!
 

Наші основні переваги:

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Зручне керування і організація контролю вологості повітря
Висока продуктивність при компактних розмірах
Економне споживання електроенергії
Якість підтверджена відповідними сертифікатами
Європейський бренд

Ми готові підібрати осушувач для вас

Підібрати

Стати дилером

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Відправити