Осушувачі повітря
для квартири та дома
(Побутові)

НАША продукція

Mycond Berg 25
Продуктивність: 25 л/добу
Повітрообмін: 230 м3/год
Mycond Roomer Smart 12
Продуктивність: 12 л/добу
Повітрообмін: 120 м3/год
Mycond Yugo Smart 16
Продуктивність: 16 л/добу
Повітрообмін: 150 м3/год
Mycond Roomer Smart 25
Продуктивність: 25 л/добу
Повітрообмін: 180 м3/год
Mycond Tibo Smart 12
Продуктивність: 12 л/добу
Повітрообмін: 120 м3/год
MYCOND Yugo 12
Продуктивність: 12 л/добу
Повітрообмін: 120 м3/год
Mycond Giant Eco 70
Продуктивність: 70 л/добу
Повітрообмін: 350 м3/год
Mycond Giant Eco 50
Продуктивність: 50 л/добу
Повітрообмін: 350 м3/год
Mycond Giant Eco 30
Продуктивність: 30 л/добу
Повітрообмін: 195 м3/год
Mycond Tibo Eco 10
Продуктивність: 10 л/добу
Повітрообмін: 120 м3/год
Mycond Roomer Eco 25
Продуктивність: 25 л/добу
Повітрообмін: 180 м3/год
MYCOND TIBO 12
Продуктивність: 12 л/добу
Повітрообмін: 100 м3/год
MYCOND TIBO 10
Продуктивність: 10 л/добу
Повітрообмін: 100 м3/год
MYCOND Roomer 20
Продуктивність: 20 л/добу
Повітрообмін: 180 м3/год
MYCOND Roomer 12
Продуктивність: 11,5 л/добу
Повітрообмін: 100 м3/год

Побутовий осушувач повітря - краще рішення в боротьбі з постійною вологістю!

Чому побутовий осушувач повітря - краще рішення в боротьбі з постійною вологістю або надмірною концентрацією вологи в повітрі приватних будинків, в офісах або в маркетах, на складі або в гаражі?

Здоровий мікроклімат є неодмінною умовою для здоров'я людей, повноцінного відпочинку та найкращої працездатності. Неконтрольована або підвищена вологість повітря негативно позначається на самопочутті людей і стані будівель. Через високу вологість у людей можуть розвиватися легеневі захворювання, виникати алергічні реакції і порушення дихання. Поява грибку і плісняви в кутках, на віконних скосах або на стінах тягне за собою серйозну загрозу для здоров'я людей, які живуть в будинку, а також веде до руйнування стінових і стельових покриттів.

Випадання конденсату призводить до псування стін і стель, корозії металевих виробів і пошкодження електроприладів.

Що робити, коли провітрювати приміщення не можна, система вентиляції взагалі відсутня або не справляється з видаленням перезволожених повітряних мас? Як рішуче, раз і назавжди, виправити ситуацію? Реально допоможе тільки осушувач повітря, який відмінно впорається з вологістю в будинку, квартирі, офісі, підсобці магазину, на дачі, гаражі або підвалі.

Застосування побутового осушувача повітря

Раціональним і економічно вигідним для нормалізації концентрації вологи в повітрі житлових приміщень буде застосування побутового осушувача повітря. Він незамінний, коли:

 • вентиляційна система працює недостатньо ефективно для видалення надлишків вологого повітря;
 • в міжсезоння не працює система опалення, і будівля недостатньо прогрівається;
 • є потреба в частих праннях і сушінні білизни в приміщенні;
 • будівля недостатньо захищена від атмосферних опадів і слабо теплоізольована;
 • потрібно прискорити висихання стін після ремонту або обклеювання шпалерами;
 • необхідно усунути цвіль і грибок у ванній, підвалі, гаражі або пральні.

Як підібрати осушувач повітря для будинку

Продуктивність. У кожного осушувача є основна характеристика - продуктивність осушення. Вона означає, скільки конденсату в літрах або мілілітрах вилучає осушувальний агрегат з повітря осушуваного приміщення за 24 години (за добу) роботи.

Побутові осушувачі можуть забирати з окремих приміщень більше 30-40 літрів конденсату на добу при роботі в інтенсивному режимі! Працюючи в автоматичному режимі, осушувальний агрегат буде точно, з мінімальними енерговитратами, підтримувати оптимальний (50-60%) рівень відносної вологості.

Розміри приміщення. Слід враховувати рекомендації виробника, в яких вказані допустимі дані по площі чи обсягу осушуваних приміщень.

Дизайн. Часто приємним бонусом є елегантний зовнішній вигляд агрегату, його сучасний дизайн, кольорове виконання корпусу і цікава індикація.

Тип осушувача. Вибирають адсорбційний або конденсаційний осушувач в залежності від температур осушуваного повітря. Осушувачі, що працюють за принципом всмоктування - адсорбції вологи, відмінно працюють навіть в холодних неопалюваних приміщеннях, конденсаційні моделі працюють в умовах від +5 °C.

Рівень шуму. Це важливий фактор при встановленні осушувача в житлових приміщеннях, в дитячій або спальні. Допустимим є показник рівня шуму до 40-50 дБ(А). Переважним попитом користуються моделі з регульованою продуктивністю і тихим нічним режимом.

Споживана потужність. Високоякісні комплектуючі, ефективні теплообмінники, енергозберігаючі вентилятори, "розумне" управління - це фактори, що впливають на зниження енергоспоживання осушувачем.

Оснащення осушувача. Фільтри класу G4, F7 або HEPA-фільтр, іонізація або УФ-обробка повітря, вбудована ємність для конденсату, індикація і звукова сигналізація, можливість відведення конденсату в дренаж, зручне перенесення або коліщатка для переміщення, а також багато інших особливостей можуть вплинути на вибір моделі.

Керування. Кожна модель осушувача унікальна: з кнопковою або сенсорною панеллю, з керуванням від настінного пульта, з таймером або програмованим контролером, з регулюванням витрати повітря, з економним режимом, з режимом сушіння білизни, з керуванням вбудованим або віддаленим гігростатом.

Різноманітність властивостей і особливостей дозволяє вибрати потрібний осушувач для будинку. Радимо вибирати агрегат із запасом потужності осушення: працюючи на межі можливостей осушувач, не пропрацює гарантований виробником термін.

Перш ніж купити побутовий осушувач повітря, скористайтеся можливістю порадитися з фахівцями. Експерти MYCOND нададуть професійну допомогу в підборі потрібної моделі.

FAQ. Побутові осушувачі повітря: поради щодо вибору та купівлі!

Як підібрати домашній осушувач?

Мы даем советы по производительности, типам, уровню шума, мощности и управлению. Читайте докладніше тут

В яких випадках Вам потрібен осушувач повітря?

 • Видалення надлишків вологого повітря;
 • Слабка теплоізоляція будівлі;
 • Прискорити висихання стін після ремонту;
 • Необхідно усунути цвіль або грибок.

Чому бренд MYCOND користується попитом в Україні?

 • Європейська якість
 • Висока енергоефективність
 • Консультація і сервісна підтримка в Україні
 • Всі моделі сертифіковані