Осушувачі повітря: їхні види, особливості вибору та застосування

  • Головна
  • Статті
  • Осушувачі повітря: їхні види, особливості вибору та застосування

Важливий сегмент в асортименті кліматичної техніки займають осушувачі повітря. Це обладнання призначене для нормалізації рівня вологості у приміщеннях і його підтримки в межах встановлених параметрів.

Принцип роботи осушувача полягає в тому, що вологе повітря, проходячи через систему осушення, перетворюється на сухе повітря. Після цього воно повертається назовні, а волога виводиться з осушувача у вигляді конденсату. Таким чином рівень вологості в приміщенні знижується до необхідної позначки.

Залежно від сфери застосування осушувачі поділяються на два типи: побутові та промислові. Розглянемо їх докладніше.

Побутові осушувачі та їхнє застосування

У побутових приміщеннях часто виникає необхідність використання осушувачів. Це може знадобитися для регулювання вологості в житлових кімнатах будинків і квартир. Але частіше захист від вогкості потрібен у підвалах, бібліотеках, гаражах, погребах і інших приміщеннях із перевищеним відсотком вологи в повітрі. Особливо необхідні осушувачі для басейнів.

Осушувачі для побутових приміщень

Вибір цього типу кліматичного обладнання залежить від типу простору і його площі. Наприклад, у невеликих кімнатах використовуються компактні осушувачі з середнім рівнем продуктивності. Вони зручні і практичні в експлуатації, економічні, не вимагають монтажу, їх можна легко переміщувати у приміщенні. Для великих площ потрібна більш потужна осушувальна техніка.

До лінійці побутових осушувачів компанії MYCOND належать моделі Roomer 12, Roomer 20 і Yugo 12. Вони відмінно справляються із зайвою вологістю в житлових кімнатах, функційні і довговічні. Крім того, прилади MYCOND не вимагають значних витрат електроенергії для своєї роботи.

Осушувачі для басейнів

Вони належать до окремого типу кліматичної техніки. Справа в тому, що побутові аналоги часто не справляються з високим рівнем вологості біля басейнів: їхньої продуктивності не вистачає для осушення повітря. Тому компанія MYCOND створила окрему лінійку осушувачів - MBA-G 05, MBA-G 07, MBA-G 10, MDDS 210-300. Наші фахівці наділили обладнання високою продуктивністю і стильним дизайном. Деталі конструкції осушувачів мають додатковим захистом для довговічної роботи в умовах високої вологості.

Залежно від способу установки, осушувачі для домашніх басейнів поділяються на 4 типи:

  • Настінні осушувачі

Даний тип обладнання доцільно застосовувати в невеликих приміщеннях із басейном. Розмістивши прилад на стіні, можна істотно заощадити простір. Кріпиться обладнання на спеціальні опорні деталі. Оскільки осушувачі досить габаритні, варто заздалегідь продумати план їхнього розміщення.

  • Підлогові осушувачі

Переваги такого типу обладнання полягають у тому, що його не потрібно кріпити на стіну, досить просто поставити обладнання у зручному місці. Але перед початком експлуатації підлогових осушувачів важливо правильно виконати дві речі: підключити систему для відведення конденсату і підвести електрокабель. У підлоговому положенні осушувач легко справляється зі своїми завданнями, адже система циркуляції повітря вільно функціює.

  • Універсальні осушувачі

Конструкція таких осушувачів дозволяє встановити їх і на стіну, і на підлогу. Зручність полягає в тому, що обладнання в будь-який момент можна перемістити. До такого типу осушувачів належить техніка MYCOND: MBA-G 05, MBA-G 07, MBA-G 10, MDDS 210-300.

  • Осушувачі прихованого монтажу

Особливість таких осушувачів у тому, що їх можна встановити за межами приміщення. Таким чином, обладнання не займатиме місце і створювати шум. Для монтажу такого типу техніки необхідно спроектувати спеціальну систему, за якої повітря з приміщення буде надходити на осушення в конструкцію самого осушувача.

Осушувачі для промислового використання

Контроль вологості повітря необхідний у різних типах промислових будівель. Наприклад, в аквапарках або великих басейнах, в офісних і торгових центрах, на підприємствах фармацевтичної та харчової промисловості, на складах тощо. Крім того, осушувачі застосовуються в будівельних і ремонтних роботах.

Для промислових споруд із великими обсягами води (басейни, аквапарки) використовуються потужні осушувачі, які здатні впоратися з циркуляцією та осушенням повітря в такому типі приміщень, а також створити і підтримувати необхідні параметри мікроклімату. Для установки обладнання необхідно розробити проект і виконати всі роботи з монтажу техніки.

У будівництві і для осушення затоплених приміщень використовуються портативні потужні осушувачі. Їхня особливість у тому, що вони не потребують стаціонарної установки, техніку легко переміщувати в потрібні точки простору.

Особливий підхід потрібен для осушення повітря за температур, близьких або нижче 0 °C. У цьому випадку конденсаційна осушувальна техніка не використовується. Для таких умов розроблені адсорбційні осушувачі повітря.

Ознайомитися з повним переліком осушувачів компанії MYCOND Ви зможете в розділі Каталог продукції. Для замовлення техніки звертайтеся до наших офіційних дилерів, контакти яких знайдете на сторінці Де купити?

Наші основні переваги:

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Зручне керування і організація контролю вологості повітря
Висока продуктивність при компактних розмірах
Економне споживання електроенергії
Якість підтверджена відповідними сертифікатами
Європейський бренд

Ми готові підібрати осушувач для вас

Підібрати