Осушувачі MYCOND серії Roomer - еталон функційності та економічності

  • Головна
  • Статті
  • Осушувачі MYCOND серії Roomer - еталон функційності та економічності

Для осушення повітря в приміщеннях квартир і будинків компанія MYCOND розробила серію побутових осушувачів Roomer. До неї належать моделі Roomer 12 і Roomer 20. Обидва прилади призначені для зниження рівня надмірної вологості в приміщеннях і її подальшого контролю.

Осушувачі Roomer славляться відмінним співвідношенням ціни і якості. Вони мають широкий набір функцій, високу продуктивність і економічність. Завдяки таким характеристикам техніка завоювала визнання споживачів усього світу.

Технічні характеристики і відмінності осушувачів Roomer 12 і Roomer 20

Обидва представники серії Roomer ефективно борються із зайвою вологістю повітря в побутових приміщеннях. Мають аналогічний набір функцій. Їхні відмінності полягають лише в технічних характеристиках і розмірах.

Roomer 12 розроблений для приміщень площею до 25 м2. Його продуктивність досягає 12 л/добу, а повітрообмін - до 100 м3/год. При цьому осушувач досить економічний: його споживана потужність не перевищує 250 Вт/год.

Roomer 20 - більш продуктивний порівняно з Roomer 12. Це дозволяє йому справлятися з підвищеною вологістю в просторих приміщеннях площею до 40 м2. Інтенсивність вологопоглинання осушувача становить 20 л/добу, а швидкість повітрообміну - до 180 м3/год. Для забезпечення таких показників осушувач споживає до 330 Вт/год електроенергії.

Дизайн і керування осушувачами Roomer

Осушувач - це не просто побутова техніка, а частина інтер'єру. Тому розробники наділили серію Roomer такими характеристиками, як стильний дизайн, компактність і ергономічність.

Завдяки своїм невеликим розмірам, осушувачі Roomer легко розмістити в компактному приміщенні. На верхній панелі розташовані кнопки керування і невеликий LCD дисплей. У легкій доступності розташовані всі елементи конструкції: бак для збору конденсату, підключення дренажу, рукоятки для перенесення осушувача тощо. Такий продуманий дизайн робить використання осушувача легким і зручним.

Керування приладом здійснюється через спеціальну панель, яка горизонтально розташована в верхній частині осушувача. На ній виводяться показники поточної і заданої вологості. Крім того, на панелі висвічуються позначення функцій і режимів, які активні на поточний момент. Панель інтуїтивно зрозуміла і зручна, тому керувати роботою осушувача дуже просто.

Висока функційність - перевага осушувачів Roomer

Побутові осушувачі цієї серії славляться широким набором функцій і режимів.

1.       Очищення повітря шляхом іонізації

Ця функція дозволяє одночасно з осушенням очищати повітря від шкідливих речовин. Таким чином у приміщенні формується сприятливий мікроклімат, який необхідний для міцного здоров'я, гарного самопочуття та комфортного перебування в будинку.

2.       Блокування від дітей

Натиснувши спеціальну кнопку, можна заблокувати панель керування, після чого вона не буде реагувати на натискання. Тому діти не зможуть, граючись, поміняти режими і налаштування осушувача.

3.       Таймер початку і завершення роботи осушувача

На панелі керування є можливість встановити час увімкнення та віимкнення приладу. Це значно спрощує процес експлуатації осушувача, а також дозволяє зробити його роботу автономною.

4.       Встановлення рівня вологості

Важлива функція, яка дає можливість задати конкретні параметри вологості повітря у приміщенні. Після цього осушувач налаштує свою роботу так, щоб осушити повітря до необхідного рівня і в подальшому буде підтримувати вологість стабільною.

5.       Режим сушіння білизни

Цей режим дозволяє в рази швидше висушити вологу білизну.

6.       Нічний режим роботи

У цьому режимі осушувач працює на мінімальній швидкості вентилятора і практично безшумно. Крім того, знижується інтенсивність індикації панелі керування. При цьому прилад здатний підтримувати вологість на рівні 50%. Таким чином, осушувач продовжує робочий процес, не турбуючи відпочиваючих користувачів.

7.       Авторестарт

Функція корисна у випадках нестабільного електропостачання. Після зникнення і відновлення подачі електрики вона дозволяє продовжити роботу на встановлених раніше параметрах.

Крім перерахованих режимів, на панелі керування осушувачів Roomer також є можливість задати функцію авторозмерзання теплообмінника і відрегулювати швидкість вентилятора.

Осушувачі Roomer 12 і Roomer 20 - гідні представники техніки MYCOND, відомої своєю високоякісною і надійною продукцією. Вони відмінно справляються із зайвою вологістю повітря в квартирах і будинках, при цьому не вимагають значних витрат електроенергії.

Осушувачі серії Roomer - довговічна і функційна техніка, яка подбає про комфорт у Вашому будинку.

Наші основні переваги:

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Зручне керування і організація контролю вологості повітря
Висока продуктивність при компактних розмірах
Економне споживання електроенергії
Якість підтверджена відповідними сертифікатами
Європейський бренд

Ми готові підібрати осушувач для вас

Підібрати