Огляд осушувача MYCOND Roomer 20: характеристики і переваги використання

  • Головна
  • Статті
  • Огляд осушувача MYCOND Roomer 20: характеристики і переваги використання

Побутовий осушувач повітря Mycond Roomer 20 - новинка 2019 року, запропонована британським брендом для вітчизняного кліматичного ринку. Mycond втілює нові технологічні інновації, а також пропонує найбільш повний набір функцій, які притаманні побутовим осушувачам. Крім того, політика компанії - пропонувати на ринок моделі осушувачів з широким функціоналом за помірну ціну.

Чим відрізняється Mycond Roomer 20 від аналогів?

Класичний зовнішній вигляд відповідає вимогам універсальності для адаптації в будь-який інтер'єр.

У моделі достатня, вища за середню, здатність осушувати повітря - 20 л за добу, для більшої площі - до 40 м2, в порівнянні з іншими. Обсяг осушенного повітря - 180 м3 на годину. А це можливість осушити кілька сполучених кімнат після ремонту або після переїзду в нову квартиру.
Нагадаємо, що з будь-якою вогкістю і цвіллю такий агрегат впорається з легкістю, а головне - повітря в квартирі або приватному будинку, на дачі або в апартаментах буде безпечним і здоровим.

Користувачеві сподобається логічно і зручно розташована на верхній грані корпусу панель управління з простою і зрозумілою індикацією і сенсорними кнопками.

Варто відзначити можливість направлення потоку осушенного повітря, заслонкою, що повертається і закривається, на вихідному отворі зверху корпусу. При вимиканні осушувача заслонка закривається автоматично.

3-х літровий бак виймається і вставляється, є виступ для намотування мережевого кабелю.
У ROOMER 20 є зручний доступ до фільтру повітря, який легко вимити і встановити назад.
Тут же поруч розташований патрубок, закритий заглушкою, для приєднання зливного шлангу, який йде в комплекті.

Відмінну мобільність забезпечують коліщатка і заглиблення-ручки.

Чому варто купити Mycond Roomer 20

Окремо розглянемо функціонал цієї моделі. Що може Roomer 20?

Кнопкою MODE можна вибрати один з режимів роботи:

  • Авто (AUTO) - режим, коли осушувач сам вмикається і вимикається, налаштований на підтримку певного рівня вологості;
  • Вентиляція (FUN) - економний режим з вимкненим компресором, без осушення, повітря очищується і при необхідності збагачується аніонами (іонізатор);
  • Режим сушіння білизни (DRYING) - інтенсивне осушення без настройки рівня вологості протягом 6 годин, після чого осушувач припиняє роботу і вимикається; Відмінна особливість! В цьому режимі заслонки автоматично повертаються на кут від 45 до 90 градусів. Час роботи в цьому режимі можна змінити і задати таймером.
  • Нічний економний і тихий режим (NIGHT) - за замовчуванням автоматично підтримується рівень вологості в 50%.

Додатково кнопкою HUMIDI вибирається необхідний рівень вологості, а кнопкою SPEED - висока або низька швидкість вентилятора для більш інтенсивної або тихої роботи.

Кнопкою TIMER налаштовується затримка на включення або виключення осушувача. Включити функцію генерації аніонів можна кнопкою ANION, повітря очиститься від неприємних запахів і домішок, стане більш безпечним для здоров'я.

Електронна система управління точно і надійно контролює роботу осушувача.
На дисплеї відображаються задані користувачем і поточні показники рівня вологості, відображаються настройки таймера, а також коди несправностей для швидкого відновлення функціональності осушувача.

Кожен обраний режим підтримується світлодіодною індикацією, що зручно і зрозуміло для користувача.

Надійно контролювати рівень вологості в безпечних для здоров'я межах (40-60% RH) допомагає вбудований гігростат.

При наповненні бака конденсатом осушувач автоматично вимикається, горить сигнальний індикатор і подається звуковий сигнал. Агрегат відновлює свою роботу за колишніми налаштуваннями після звільнення бака від конденсату. Якщо потрібне безперервне осушення тривалий час, можна під'єднати шланг для постійного відведення конденсату.

У осушувача Roomer 20 передбачений весь комплекс захисних функцій:
періодичне Авторозморожування, автоматичне відновлення налаштувань при збоях живлення, автовідключення при заповненні бака конденсатом.

Обов'язково нагадаємо про економне споживання енергії - максимально 255 - 330 Вт, а також про безпечний фреон R134А, що використовується у приладі. Щоб настройки не збивалися, можна використовувати блокування кнопок на панелі управління.

Бажаєте кращий і продуктивний бюджетний осушувач для будинку?

Вибирайте надійний Mycond Roomer 20! Простота управління, маса корисних функцій і вигідна ціна - незаперечні переваги цього осушувача.

 Чому вигідно купити у нас або у нашого представника в інших містах?

Інтернет-магазин MYHUMI представляє в Україні продукцію MYCOND, в тому числі побутові та промислові осушувачі, за цінами від виробника, з доставкою, сервісним і гарантійним обслуговуванням.

Звертайтеся, якщо потрібна грамотна консультація на рахунок проблем через підвищену вологість, потрібні послуги з підбору або розрахунку потрібної моделі осушувача для приватного будинку, офісу, з проектування і впровадження системи осушення для торгового центру або басейну.
 

Наші основні переваги:

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Зручне керування і організація контролю вологості повітря
Висока продуктивність при компактних розмірах
Економне споживання електроенергії
Якість підтверджена відповідними сертифікатами
Європейський бренд

Ми готові підібрати осушувач для вас

Підібрати