Осушувач MYCOND Yugo 12: більше тиші - більше комфорту

Комфорт у житлових кімнатах, особливо в спальнях і дитячих, створюють не лише приємний інтер'єр і правильний мікроклімат, але і тиша. Тому важливо, щоб побутова техніка в таких приміщеннях виконувала свої функції, не порушуючи спокій і не привертаючи увагу до своєї роботи. Саме такі характеристики втілили фахівці MYCOND у супертихому побутовому осушувачі Yugo 12.

Осушувач повітря серії Yugo 12 - це ідеальне рішення для зниження надлишкового рівня вологості в спальнях, залах і дитячих. Він якісно виконує свої функції і, що важливо, - робить це практично безшумно. Тиха робота приладу не завадить навіть чуйному дитячому сну. І все завдяки унікальній конструкції і вигаданому шумозаглушенню.

Основні характеристики осушувача MYCOND Yugo 12

  • Сучасний дизайн

MYCOND Yugo 12 - компактний і стильний осушувач, який стане доповненням будь-якого інтер'єру. Оснащений коліщатками, що робить його зручним у переміщенні. Завдяки невеликим розмірам, осушувач не займає багато простору і його легко розмістити навіть у найменшій кімнаті.

  • Конструкція та особливості керування

Головною особливістю осушувача Yugo 12 є його супертиха робота. Щоб забезпечити таку перевагу, фахівці розробили унікальну конструкцію осушувача. Прилад оснащений низькошумним двигуном вентилятора, а для компресора додатково організовано шумозаглушення. Завдяки такій комплектації, рівень шуму осушувача не перевищує 36 дБА навіть при максимальній продуктивності 12 літрів на добу.

Модель Yugo 12 оснащена баком збору конденсату об'ємом 2 літри. Крім того, до осушувача також можна підключити дренажну трубку для відведення відпрацьованої вологи в каналізацію.

Керування осушувачем MYCOND Yugo 12 здійснюється за допомогою панелі сенсорних кнопок. Вона зручна, ергономічна та проста у використанні. На панелі встановлений індикатор поточного рівня вологості, роль якого виконує підсвічування основної кнопки. Колір підсвічування змінюється залежно від відсотка вологи в повітрі: якщо вологість у нормі (40-60%) кнопка світить зеленим кольором; якщо нижче норми (нижче 40%) - синім, а якщо вище норми (вище 60%) - червоним. У нічному режимі роботи інтенсивність індикації знижується, щоб не заважати сну і не привертати увагу під час відпочинку.

  • Продуктивність

Побутовий осушувач MYCOND Yugo 12 розроблений для підтримки необхідного рівня вологості у приміщеннях площею до 25 м2. Його потужність осушення досягає 12 літрів на добу. Обмін повітря до 120 м3/год на максимальній швидкості забезпечить якісне змішування повітря у приміщенні, що дозволить встановити однакову вологість на всій площі.

  • Енергоспоживання

Осушувачі марки MYCOND славляться своїм низьким енергоспоживанням, а серія Yugo 12 - не виняток. Незважаючи на свою високу продуктивність, прилад споживає всього 190 Вт/год. Тому протягом усього часу експлуатації осушувач буде відмінно виконувати свої функції, економлячи Ваші гроші.

Функціонал та можливості осушувача MYCOND Yugo 12

Фахівці компанії MYCOND оснастили осушувач серії Yugo 12 найнеобхіднішими функціями, які зроблять використання приладу зручним і приємним.

  1. Нічний режим - максимально тиха робота осушувача і знижена яскравість панелі керування не турбуватимуть Вас під час відпочинку і сну.
  2. Функція захисту від дітей - дозволяє заблокувати панель керування, після чого діти не зможуть змінити налаштування приладу.
  3. Режим сушіння білизни - дозволяє в рази швидше висушити вологу білизну на максимальній швидкості вентилятора.
  4. Режим очищення повітря - осушувач не тільки видаляє зайву вологість, але й очищає повітря методом іонізації. Чисте повітря необхідне для підтримки здоров'я, міцного сну і повноцінного відпочинку. Тому іонізацію особливо важливо проводити в спальних кімнатах і дитячих.
  5. Таймер вимкнення/увімкнення осушувача - корисна функція, яка дозволить Вам задати конкретний час початку або завершення роботи приладу.
  6. Регулювання заданої вологості - Ви можете встановити бажаний рівень вологості у приміщенні, а осушувач відкоригує вміст вологи в повітрі і буде підтримувати його в стабільному режимі.

Осушення та очищення повітря – запорука здоров'я та комфорту

Надмірна вологість повітря - це непомітний ворог, який викликає безліч проблем. Від вогкості в приміщенні утворюється грибок і пліснява. Вони псують обробку стін, меблі та здатні перекреслити результати ремонту. Але головне те, що порушення норм вологості у приміщенні шкодить здоров'ю. При чому небезпечна як занадто висока вологість, так і низька.

У приміщення з вогкістю розвиваються грибки і цвіль, які негативно впливають на організм. А в кімнатах із низькою вологістю швидше поширюються вірусні інфекції, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Тому важливо контролювати рівень вологи в повітрі приміщення. Із цією метою і використовується побутовий осушувач MYCOND Yugo 12.

Для житлових приміщень встановлена ​​норма вологості в межах 40-60%. Yugo 12 допоможе Вам підтримувати цей рівень, ніж забезпечить комфорт у будинку. Варто лише поставити необхідні параметри на панелі керування. У процесі використання осушувача Ви оціните, наскільки повітря стане легше, а клімат приємнішим і здоровішим.

MYCOND Yugo 12 не лише контролює вологість у повітрі, а й очищає його методом іонізації. Це позитивно позначається на самопочутті людини і покращує якість сну. Цей режим можна вмикнути і вимкнути за бажанням.

Супертихий побутовий осушувач MYCOND Yugo 12 - функціональний та економічний домашній помічник, який поліпшить умови у Вашому житті, і подбає про здоров'я.

Наші основні переваги:

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Зручне керування і організація контролю вологості повітря
Висока продуктивність при компактних розмірах
Економне споживання електроенергії
Якість підтверджена відповідними сертифікатами
Європейський бренд

Ми готові підібрати осушувач для вас

Підібрати