Продукція MYCOND – тепер в інтернет-магазині Осушувачі.юа

Партнерська мережа виробника MYCOND в Україні розширюється! І тепер ми раді представити Вам нашого нового дилера - компанію Осушувачі.юа.

Це перший інтернет-магазин осушувачів в Україні. Компанія багато років працює в єдиному напрямку - постачає споживачам виключно техніку для осушення повітря. Така вузька спеціалізація дозволила нашому партнеру стати професіоналом у своїй сфері.

Компанія Осушувачі.юа надає повний спектр послуг: консультації, проектування, монтаж, ремонт і сервісне обслуговування осушувачів. Над кожним напрямком працює команда професійних фахівців:

  • Проектний відділ - розробляє проекти систем осушення, проводить розрахунки та добирає оптимальне обладнання згідно з потребами клієнтів.
  • Монтажний відділ - здійснює монтаж осушувачів і їхню підготовку до роботи.
  • Магазин - реалізує осушувачі різних типів і призначень, організовує постачання по всій Україні.
  • Сервісний відділ - проводить технічне обслуговування техніки у процесі її експлуатації.

Інтернет-магазин Осушувачі.юа - інформативний і зручний, містить вичерпну інформацію про різні види осушувачів. Це дозволить Вам без турбот обрати ідеальний варіант, оформити замовлення і в короткий термін отримати доставку техніки в будь-якому куточку України.

Щоб замовити осушувачі MYCOND у нашого дилера Осушувачіі.юа, звертайтесь за тел. +38 (044) 225 00 15 або через електронну пошту info@osushiteli.kiev.ua. Також Ви можете обрати товар в інтернет-магазині, посилання на який знайдете на сторінці Де купити?

Наші основні переваги:

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Зручне керування і організація контролю вологості повітря
Висока продуктивність при компактних розмірах
Економне споживання електроенергії
Якість підтверджена відповідними сертифікатами
Європейський бренд

Ми готові підібрати осушувач для вас

Підібрати