НОВЕ НАДХОДЖЕННЯ! Побутові осушувачі серії Roomer

Осушувачі повітря стають все більш популярними серед споживачів. Але разом із попитом на них зростають і вимоги клієнтів. Функційність, надійність та економічність - це ті якості, якими повинна володіти сучасна кліматична техніка. Всі вони втілені в наших новинках - осушувачах повітря MYCOND серії Roomer. Вони вже надійшли на наш склад і скоро будуть доступні до відвантаження в магазини дилерів.

Серія Roomer налічує два види осушувачів - Roomer 12 і Roomer 20. Вони розроблені для підтримки необхідного рівня вологості у приміщеннях квартир і будинків. Обидва осушувачі мають широкий набір режимів, серед яких функція очищення повітря іонізацією, сушка одягу, нічний режим роботи, блокування від дітей та інші. Але все ж осушувачі Roomer 12 і Roomer 20 мають низку відмінностей.

MYCOND Roomer 12 - найдоступніший конденсаційний осушувач в Україні. Він ідеально підійде для приміщень площею до 25 м2. Його продуктивність складає 11,5 л/добу (при +30 °С і вологості 80%), а повітрообмін - до 100 м3/год. При цьому осушувач досить економічний. Його максимальна споживана потужність не перевищує 250 Вт/год.

Для більш просторих приміщень розроблений осушувач MYCOND Roomer 20 із підвищеною потужністю до 330 Вт/год. Він здатний підтримувати необхідний рівень вологості на площі до 40 м2. Характеризується більшою продуктивністю - 20 л/добу і повітрообміном - до 180 м3/год. Осушувач Roomer 20 - це висока якість і продуктивність за відмінною ціною.

Осушувачі MYCOND серії Roomer забезпечують споживачам низку переваг:

  • підтримують задану вологість у приміщенні автоматично;

  • очищають повітря шляхом іонізації, що важливо для Вашого здоров'я і комфорту;

  • безшумний нічний режим дозволяє використовувати осушувач навіть під час сну.

Побутові осушувачі MYCOND серії Roomer стануть незамінними помічниками у Вашій оселі. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує в кліматичній техніці функційність і високу якість.

Наші основні переваги:

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Зручне керування і організація контролю вологості повітря
Висока продуктивність при компактних розмірах
Економне споживання електроенергії
Якість підтверджена відповідними сертифікатами
Європейський бренд

Ми готові підібрати осушувач для вас

Підібрати